Künye

İmtiyaz Sahibi / Grantee
Erdinç Taze / erdinc@teknoever.com


Genel Yayın Yönetmeni / Editor in Chief

Dilan Doğan / dilan@teknoever.com


Editörler / Editors

Erhan Taze / erhan@teknoever.com
Dilan Doğan / dilan@teknoever.com
Zeynep Aydın / zeynep@teknoever.com


Gece Vardiyası Editörü / Night Shift Editor

Ercüment Sin / ercument@teknoever.com


Hukuk Danışmanı / jurisconsult

Mesut Bol / mesut@teknoever.com


Mali Müşavir / financial advisor

Hakan Işık / hakan@teknoever.com


Reklam / Advertise

Erdinç Taze / reklam@teknoever.com
Funda Işık / funda@teknoever.com


Adres:
Gürsu mah. 312. Sok. No:1/13 Konyaaltı/ANTALYA
Tel: (242) 228 68 97 – 0 (530) 282 45 10
E-Mail: info@teknoever.com


YAZILIM ve SİSTEM YÖNETİMİ

Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır.
Siteadi harici linklerin sorumluluğunu almaz.

Falez Yazılım Haber Sitesi: Falez Yazılım